Svadba v pivovare

  • Sen každého chlapa.

Svadba v pivovare Baťak

Túžite po netradičnej svadbe?

Piváreň Baťak je to pravé miesto pre sobáš aj oslavu. Osobitý štýl pivovaru svojou architektúrou pripomína vidiecku usadlosť či stodolu a zároveň poskytuje všetok komfort pre modernú svadbu. V centre mesta by ste takýto priestor nečakali, o to viac poteší jednoduchý prístup a celoročná prevádzka nezávislá na počasí.

Čo všetko ponúka Baťak pre Vašu svadbu?

Priestor – miesto na sobáš, cocktail i tradičnú hostinu so zábavou alebo len posedenie. Na všetko máme priestor aj potrebný inventár.

Jedlo a nápoje – AZUL kuchyňa je povestná svojou rozmanitosťou a nápaditosťou a to nielen v rámci chutí, ale aj finálneho prevedenia. Pod rukami nášho šéfkuchára vznikajú nielen lahodné jedlá, ale aj novinky, ktoré kráčajú s dobou. Dvakrát rovnaké to nebude. Vždy to bude o čosi lepšie. Obľúbené remeselné pivo varené priamo v priestore podčiarkne atmosféru a zároveň sa postará o dobrú náladu.

Ubytovanie – pod jednou strechou. Pre maximálny komfort vášho svadobného dňa.

Doplnkové služby – v spolupráci s našimi spoľahlivými dodávateľmi vám pripravíme svadbu so všetkým, čo k nej patrí. Aby ste si vy mohli len užívať.

Možnosti svadby v Baťaku

Sobáš v Pivárni Baťak

Priamo v priestore pivárne pripravíme všetko na civilný alebo symbolický svadobný obrad – slávobránu, stoličky, uličku k „oltáru“.

Nemusíte sa nikam presúvať, riešiť parkovanie na viacerých miestach, ani naháňať zatúlaných či meškajúcich hostí. Všetko môžete absolvovať pod jednou strechou priamo v Baťaku.


Svadobný cocktail á la Baťak

Pred aj po sobáši, pri schádzaní hostí alebo počas gratulácií. Niečo menšie či väčšie na zahryznutie z našej kuchyne, Prosecco alebo cocktaily aj miešané drinky. Následne sa môžete presunúť na svadobnú hostinu do AZUL arény alebo Reštaurácie AZUL. Alebo zostať oslavovať priamo v Baťaku.

Nemusíte riešiť parkovanie na viacerých miestach, ani naháňať zatúlaných či meškajúcich hostí. Všetko môžete absolvovať pod jednou strechou priamo v Baťaku.

Viac informácií
  • • Kapacita sobáš + cocktail: 30 – 60 osôb.
  • • Cena: prenájom priestoru na 3 hodiny 200€ ( cena zahŕňa: priestor, príprava, stoličky + sobášny stôl na obrad, inventár na cocktail – stoly, stoličky, bufety).
  • • Ďalšie hodiny: 50€ / každá začatá hod.
  • • Doplnkové služby za príplatok: občerstvenie: podľa individuálnej dohody, výzdoba v réžii aranžérky – podľa individuálnej dohody.

Svadobná hostina v Baťaku

Drevené stoly a stoličky štýlovo ladiace s priestorom usporiadame podľa vašich požiadaviek tak, aby bol dostatočný priestor aj na tanečný parket a bufetové stoly. Kapacitne zvládneme aj väčšie skupiny v závislosti od rozsahu zábavy.

Viac informácií
  • • Svadobná hostina a tanečná párty: do 60 osôb .
  • • Svadobné posedenie ( bez tanečnej zábavy): do 60 osôb.
  • • Ďalšie hodiny: 50€ / každá začatá hod.
  • • Cena prenájmu: 500€.

Viac informácií a rezervácie na:

j.bohunska@azul.sk


Prečo mať svadbu v Baťaku?

Výhody Pivárne Baťak

Centrálna poloha a ľahká dostupnosť – priamo v meste, v blízkosti kostola, mestskej sobášnej siene, s dobrou dostupnosťou a prístupnými taxíkmi aj počas noci.

Štýlový priestor, ktorý by ste uprostred mesta nečakali – lebo je skôr s nádychom vidieckej romantiky, no práve to ho rodí výnimočným.

Možnosť sobáša s atmosférou – žiadna mestská úradná sieň, ale priestor, ktorý dodá aj oficiálnemu obradu svoje čaro.

Celoročne pod strechou, bez ohľadu na počasie – zatiaľ čo v iných stodolách a obrade pod holým nebom väčšinou do poslednej chvíle sledujete počasie, v Baťaku môžete byť v kľude od začiatku do konca.

Dostatočná kapacita pre obrad aj zábavu – pripravíme, aj za jazdy upravíme podľa vašich požiadaviek.

Stolovanie formou rautu aj klasické servírované – akokoľvek si vaše svadobné menu predstavujete, radi vám vyjdeme v ústrety.

Samostatný vstup – nikto vás nebude rušiť a rovnako ani vy nemusíte mať zlý pocit, že prechádzate inou sálou. Baťak je len váš.

Skvelá kuchyňa na každú udalosť – náš kreatívny kuchár menu aj dizajnovo doladí do konceptu akcie.

Vynášanie priamo z kuchyne – Baťak je na stravovanie stavaný, nejde o žiadny pridružený priestor, takže stolovanie je pohodlné pre všetkých.

Technické vybavenie – svetlo, zvuk, mikrofóny v réžii Baťaku. Zariadime všetko tak, aby ste z toho mali dokonalý zážitok.

Ubytovanie pod jednou strechou – AZUL komplex ponúka aj ubytovanie, takže všetko potrebné môžete mať po ruke a v noci sa nikam ponáhľať nemusíte.

Viac informácií a rezervácie na:

j.bohunska@azul.sk